Drodzy Państwo!
Witamy w kancelarii prawnej
Janowski Markiewicz.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w prawie nowych technologii, własności intelektualnej, danych osobowych, prawie gospodarczym oraz prawie nieruchomości.

Świadczymy specjalistyczne wsparcie podmiotom zaangażowanym w innowacyjne projekty oraz firmom, które budują swoją pozycję rynkową w oparciu o własność intelektualną. Współpracujemy m.in. z klientami z sektora IT, software house’ami, startupami, agencjami reklamowymi i brandingowymi, sieciami franczyzowymi.

Doradzamy także przedsiębiorcom działających na rynku nieruchomości, w tym inwestorom, deweloperom i firmom wykonawczym. Tworzymy dla naszych klientów modele prawno – biznesowe świadczonych usług, zapewniamy bieżącą obsługę jak również wspieramy w zakresie realizowanych inwestycji. Przy obsłudze projektów międzynarodowych współpracujemy z zagranicznymi partnerami.

Prawnicy kancelarii są mentorami w szeregu programów akceleracyjnych, uczestniczą jako prelegenci w wydarzeniach branżowych. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia. Nasze publikacje i komentarze regularnie pojawiają się w mediach.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin na naszym blogu oraz do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu.

In Fb Kontakt